Grizzlyman 2019

Čekejte prosím...
Pořadí Tým Název týmu
Složení - Kategorie - Věk
Příjmení Jméno Lokace Kolo start Běh start Cíl
1 2003 Matera TomášMatera Tomáš
muži - do 40
KILPI RACING TEAM Dobroslavice 15.06.2019 06:06:2915.06.2019 14:18:2015.06.2019 20:40:40
2 2007 Míl PetrMíl Petr
muži - nad 40
Czech Rikscha Team Baška 15.06.2019 06:42:4815.06.2019 15:03:1015.06.2019 20:52:58
3 2026 Smrčka DavidSmrčka David
muži - do 40
TJ Zentiva Valašské Meziříčí 15.06.2019 06:36:1615.06.2019 15:20:3315.06.2019 22:04:28
4 2005 Buček MartinBuček Martin
muži - nad 40
MST Jihlava Jihlava 15.06.2019 06:28:3615.06.2019 15:03:5015.06.2019 22:12:52
5 2021 KLEMENT JIRIKLEMENT JIRI
muži - do 40
DRESSME Kroměříž 15.06.2019 06:30:3715.06.2019 16:12:2815.06.2019 23:01:01
6 2027 Uhlíř VojtěchUhlíř Vojtěch
muži - do 40
SK MalyCunik Letohrad Letohrad 15.06.2019 06:25:5215.06.2019 15:58:5515.06.2019 23:13:01
7 2008 Jaroš MartinJaroš Martin
muži - nad 40
Racing Olešná Fr-Místek Bruzovice 15.06.2019 06:40:2215.06.2019 15:43:5115.06.2019 23:45:44
8 2004 Zedníček IvanZedníček Ivan
muži - nad 40
SK horolezci Havířov Havířov 15.06.2019 06:37:4015.06.2019 16:10:3216.06.2019 00:03:42
9 2024 Jalůvka PetrJalůvka Petr
muži - do 40
SK Jiří TEAM OSTRAVA Krmelín 15.06.2019 06:27:5915.06.2019 15:59:4016.06.2019 00:23:14
10 2020 Kormanec VladimírKormanec Vladimír
muži - do 40
TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSU Krásno nad Kysucou 15.06.2019 06:25:0315.06.2019 17:03:0816.06.2019 02:43:43
11 2019 Plesnik Radek Plesnik Radek
muži - do 40
—- Hustopece Nad Becvou 15.06.2019 06:22:2715.06.2019 17:28:5616.06.2019 02:43:45
12 2016 Bartík PatrikBartík Patrik
muži - nad 40
Drásal KESBUK Holešov 15.06.2019 07:07:2915.06.2019 17:16:3516.06.2019 02:48:59
13 2001 Kocúrková SandraKocúrková Sandra
ženy - do 40
Pteam Havlíčkův Brod 15.06.2019 06:27:1315.06.2019 17:34:0816.06.2019 03:06:38
14 2013 Macko AntonMacko Anton
muži - do 40
Elabteam Praha 15.06.2019 06:33:3415.06.2019 17:23:2716.06.2019 03:22:10
15 2014 Skupień TomášSkupień Tomáš
muži - nad 40
Šternberk Šternberk 15.06.2019 06:59:3715.06.2019 17:07:5616.06.2019 03:49:55
16 2017 Urbančík MartinUrbančík Martin
muži - nad 40
SK Oceláci Ostrava Dolní Lutyně 15.06.2019 06:31:2615.06.2019 18:05:0716.06.2019 04:34:35
17 2018 MORÁVEK SLÁVA TITAN MORÁVEK SLÁVA TITAN
muži - nad 40
RASÁČEK BOROHRÁDEK Borohrádek 15.06.2019 07:09:1615.06.2019 21:00:0716.06.2019 05:05:16
18 2006 Langhammer TomášLanghammer Tomáš
muži - nad 40
Krušnoman TT Litvínov Litvínov 15.06.2019 06:46:1715.06.2019 19:06:0416.06.2019 07:28:24
DNF 2023 Rezny MatejRezny Matej
muži - nad 40
Sokol Praha 15.06.2019 06:06:1515.06.2019 15:37:11
DNF 2022 Šimková BarboraŠimková Barbora
ženy - do 40
Kilpi racing team Celadna 15.06.2019 06:15:1115.06.2019 16:16:16
DNF 2012 Kurečka RadomírKurečka Radomír
muži - nad 40
ISKAM Hrušovany u Brna 15.06.2019 06:26:5715.06.2019 17:24:49
DNF 2009 Hurník PavelHurník Pavel
muži - nad 40
TT Opava Krmelín 15.06.2019 06:30:2515.06.2019 17:44:20
DNF 2011 Kolek DanielKolek Daniel
muži - do 40
SP Boarding Havířov 15.06.2019 06:53:3815.06.2019 19:03:07
DNF 2002 Kempa JanKempa Jan
muži - nad 40
Under Armour Ostrava klimkovice 15.06.2019 06:14:20
DNF 2015 Kučera PetrKučera Petr
muži - nad 40
KESBUK Otrokovice Otrokovice 15.06.2019 06:23:34
DNF 2010 Skupieňová KristýnaSkupieňová Kristýna
ženy - do 40
Buff Salomon team Hranice 7
DNF 2025 Francke Jan VencaFrancke Jan Venca
muži - do 40
HAVEN Team Staré Splavy
DNF 2028 Bartoň FilipBartoň Filip
muži - do 40
eD Sokol Mariánské hory Havířov
DNF 2029 Janda MichaelJanda Michael
muži - do 40
KPS Ostrava Polanka nad Odrou

Nalezeno celkem 29 závodníků v(e) 29 týmu(ech).