Grizzlyman 2019

Čekejte prosím...
Pořadí Tým Název týmu
Složení - Kategorie - Věk
Příjmení Jméno Lokace Plavání Kolo Běh Cíl
1 2003 Matera TomášMatera Tomáš
muži - do 40
KILPI RACING TEAM Dobroslavice 1:06:298:11:516:22:2015:40:40
2 2007 Míl PetrMíl Petr
muži - nad 40
Czech Rikscha Team Baška 1:42:488:20:225:49:4815:52:58
3 2026 Smrčka DavidSmrčka David
muži - do 40
TJ Zentiva Valašské Meziříčí 1:36:168:44:176:43:5517:04:28
4 2005 Buček MartinBuček Martin
muži - nad 40
MST Jihlava Jihlava 1:28:368:35:147:09:0217:12:52
5 2021 KLEMENT JIRIKLEMENT JIRI
muži - do 40
DRESSME Kroměříž 1:30:379:41:516:48:3318:01:01
6 2027 Uhlíř VojtěchUhlíř Vojtěch
muži - do 40
SK MalyCunik Letohrad Letohrad 1:25:529:33:037:14:0618:13:01
7 2008 Jaroš MartinJaroš Martin
muži - nad 40
Racing Olešná Fr-Místek Bruzovice 1:40:229:03:298:01:5318:45:44
8 2004 Zedníček IvanZedníček Ivan
muži - nad 40
SK horolezci Havířov Havířov 1:37:409:32:527:53:1019:03:42
9 2024 Jalůvka PetrJalůvka Petr
muži - do 40
SK Jiří TEAM OSTRAVA Krmelín 1:27:599:31:418:23:3419:23:14
10 2020 Kormanec VladimírKormanec Vladimír
muži - do 40
TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSU Krásno nad Kysucou 1:25:0310:38:059:40:3521:43:43
11 2019 Plesnik Radek Plesnik Radek
muži - do 40
—- Hustopece Nad Becvou 1:22:2711:06:299:14:4921:43:45
12 2016 Bartík PatrikBartík Patrik
muži - nad 40
Drásal KESBUK Holešov 2:07:2910:09:069:32:2421:48:59
13 2001 Kocúrková SandraKocúrková Sandra
ženy - do 40
Pteam Havlíčkův Brod 1:27:1311:06:559:32:3022:06:38
14 2013 Macko AntonMacko Anton
muži - do 40
Elabteam Praha 1:33:3410:49:539:58:4322:22:10
15 2014 Skupień TomášSkupień Tomáš
muži - nad 40
Šternberk Šternberk 1:59:3710:08:1910:41:5922:49:55
16 2017 Urbančík MartinUrbančík Martin
muži - nad 40
SK Oceláci Ostrava Dolní Lutyně 1:31:2611:33:4110:29:2823:34:35
17 2018 MORÁVEK SLÁVA TITAN MORÁVEK SLÁVA TITAN
muži - nad 40
RASÁČEK BOROHRÁDEK Borohrádek 2:09:1613:50:518:05:0924:05:16
18 2006 Langhammer TomášLanghammer Tomáš
muži - nad 40
Krušnoman TT Litvínov Litvínov 1:46:1712:19:4712:22:2026:28:24
DNF 2023 Rezny MatejRezny Matej
muži - nad 40
Sokol Praha 1:06:159:30:56
DNF 2022 Šimková BarboraŠimková Barbora
ženy - do 40
Kilpi racing team Celadna 1:15:1110:01:05
DNF 2012 Kurečka RadomírKurečka Radomír
muži - nad 40
ISKAM Hrušovany u Brna 1:26:5710:57:52
DNF 2009 Hurník PavelHurník Pavel
muži - nad 40
TT Opava Krmelín 1:30:2511:13:55
DNF 2011 Kolek DanielKolek Daniel
muži - do 40
SP Boarding Havířov 1:53:3812:09:29
DNF 2002 Kempa JanKempa Jan
muži - nad 40
Under Armour Ostrava klimkovice 1:14:20
DNF 2015 Kučera PetrKučera Petr
muži - nad 40
KESBUK Otrokovice Otrokovice 1:23:34
DNF 2010 Skupieňová KristýnaSkupieňová Kristýna
ženy - do 40
Buff Salomon team Hranice 7
DNF 2025 Francke Jan VencaFrancke Jan Venca
muži - do 40
HAVEN Team Staré Splavy
DNF 2028 Bartoň FilipBartoň Filip
muži - do 40
eD Sokol Mariánské hory Havířov
DNF 2029 Janda MichaelJanda Michael
muži - do 40
KPS Ostrava Polanka nad Odrou

Nalezeno celkem 29 závodníků v(e) 29 týmu(ech).